KONYAALTI HALI YIKAMA

 
Konyaaltı Halı Yıkama hizmeti almak istiyorsanız eğer, firmamızda tamamen deneyimli ve uzman personeller çalışır. Ev ya da iş yerinizdeki koltuklarınız kısa zamanda temizlenir ve profesyonel olarak adresinize teslim edilir. Konyaaltı halı yıkama fiyatlarımız ekonomik olduğu gibi herkesin bütçesine hitap eder.

Hızlı, Pratik Ve Kalıcı Temizlik!

Pratik ve aynı zamanda kalıcı temizlik sağlayan firmamızda, tamamen son teknolojik cihazlar kullanılır. Böylelikle halı ve koltuk modeline ya da dokusuna zarar gelmeden %100 hijyen sağlanmasına özen gösterilir.

Kısa bir zaman içerisinde koltukların veya mobilyaların ilk günkü hale gelmesine dikkat edilir.
• Köpüklü, buharlı ve kolay temizlik için fırçalı makineler sayesinde temizlemek oldukça pratiktir.
• Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak aynı gün içerisinde ürün temizliğinin tamamlanması adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Halı ve Koltuklarınızın Dokusu Bozulmaz!

Konyaaltı Halı Yıkama işlemi sırasında ürünlerin dokusuna herhangi bir zarar gelmemesine özen gösterilir. Özellikle hassas kumaşa sahip olan koltuk ve halılarınız büyük bir titizlikle temizlenir. Bu aşamada profesyonel cihazlardan destek alındığından dolayı kir ya da lekeleri temizlemek son derece basittir.

Kısa Sürede Kullanıma Hazır!

En fazla 1 ya da 2 saat içerisinde koltuk ve halılarınız kullanıma hazır hale gelir. Koltuk yıkama ve halı yıkama fiyatlarımız da son derece uygun olduğundan dolayı herkesin bütçesine hitap eder. Randevu almak istiyorsanız eğer iletişim servislerimiz günün her saatinde aktiftir. Personellerimiz sorularınızı yanıtlar ve koltuklarınızdaki lekelerin kısa zamanda arındırılmasına özen gösterir. Özel kurutma yapan cihazlar sayesinde koltuklar kullanıma hazır hale gelir.
 
 
konyaaltı halı yıkama
 

KONYAALTI HALI YIKAMA

 

 
Halı yıkama işlemi ciddiye alınması gereken bir iştir. Konyaaltı Niğdeli Halı Yıkama Olarak Yıkama olarak; halı yıkama işini ciddiye alıp, otoparkta tazyikli suyla değil, bu iş için özel üretilmiş profesyonel makinalarla halı yıkama ve halı kurutma işlemini gerçekleştiriyoruz.
 
 
 
konyaaltı koltuk yıkama
 

KONYAALTI KOLTUK YIKAMA

 

 
Koltuklarımıza bulaşan bakteriler, tozlar, ter gibi maddeler ve sıvılar direk koltuklarımıza yapışmakta ve hastalanmamıza sebebiyet vermekle beraber iyileşmeyi de geciktirmektedir. koltuklarınızı deneyimli personelimizle itinayla temizlemekteyiz.
 
 
 
konyaaltı yorgan yıkama
 

KONYAALTI YORGAN YIKAMA

 

 
Evlerimizde kullanmakta olduğumuz yorganlar vücudumuzun sık temas ettiği ev tekstili ürünlerdir. Konyaaltı Niğdeli Halı Yıkama olarak yorganlarınızı temiz ve hijyenik bir ortamda yıkamaktayız.
 
 
 
 
 
konyaaltı ipek yıkama
 

KONYAALTI İPEK HALI YIKAMA

 

 
İpek halıların boyalarıyla, dokumaları ile, renkleri ile, görünüşleri ile ayrıcalıklı halılardır. Bu halılar çok büyük meblağlar ödenerek elde edilen halılardır. Bilinçsizce temizlenmek istenen ipek halılarda büyük sorunlar meydana gelebilmektedir. Konyaaltı Niğdeli Halı Yıkama fabrikasında tüm el dokuma ipek halılarınız tertemiz ve profesyonel yöntemlerle temizlenir.
 
 
 
konyaaltı yatak yıkama
 

KONYAALTI YATAK YIKAMA

 

 
Yataklarınıza ped, çarşaf kullanımına rağmen yatağın cins ve özelliğine de bağlı olarak zamanla kir, toz, aşırı terleme, idrar, ve hastalıklara bağlı olarak kirlenir. kirlenen ve temizlenmesi gereken yataklarınızı profesyonel yöntemlerle temizlemekteyiz.
 
 
 
konyaaltı shaggy halı yıkama
 

KONYAALTI SHAGGY HALI YIKAMA

 

 
Shaggy halılar son zamanlarda ülkemizde oldukça rağbet gören uzun tüyleri olan bir halı çeşididir. Uzun tüyleri olan shaggy halılar bu tüyler yüzünden aralarına giren toz, kıl, pislik gibi maddelerin temizlenmesi zor ve çok zahmetli bir iştir. Konyaaltı Niğdeli Halı Yıkama Fabrikası olarak shaggy halı yıkama için güvenli ve kaliteli hizmet vermekteyiz.
 
 
 
 
 
konyaaltı kilim yıkama
 

KONYAALTI KİLİM YIKAMA

 

 
Konyaaltı Niğdeli Halı Yıkama olarak, her çeşit halıyı yıkadığı gibi kilim yıkama hizmeti ile el dokuması veya makine dokuması olan kilimlerin temizliğini de yapmaktadır. Her halıda olduğu gibi kilimlerde de profesyonel ve garantili yıkama işlemi yapmaktayız.
 
 
 
konyaaltı battaniye yıkama
 

KONYAALTI BATTANİYE YIKAMA

 

 
Profesyonel olarak battaniye yıkama hizmetleri sağlayan bir firma ile çalışmanız sizi uzun vadede daha sağlıklı yapacaktır. Battaniye yıkama işlemini kaliteli malzemelerimiz ve güçlü makinalarımız ile gerçekleştiriyoruz.
 
 
 
konyaaltı dokuma halı yıkama
 

KONYAALTI EL DOKUMA HALI YIKAMA

 

 
El dokuma halılarının her biri el emeği göz nurudur. Çok zor şartlar altında günlerce usanmadan yorulmadan ilmek ilmek elle dokunan bu halıların hayatımızda önemli bir yeri vardır. Konyaaltı Niğdeli Halı Yıkama Fabrikası'nda özel el dokuma halı yıkama teknikleriyle halılarınızı özenle yıkamaktayız.