KEPEZ HALI YIKAMA

 
Halı ya da koltuk yıkama hizmetleri söz konusu olduğunda, firmamız her zaman kaliteli hizmetler sunmaya özen gösterir. Kepez halı yıkama şirketi olarak her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Belirtilen semt ve çevresinde talebiniz olduğunda en kısa sürede halılarınız temizlenir ve teslimatı yapılır.

Alerjenleri Yok Etmeye Yardımcı!

Kullandığımız özel cihazlar ile birlikte halılar üzerindeki alerjen maddelerin de yok edilmesine özen gösterilir. Toz ya da kire alerjiniz varsa eğer derinlemesine temizlik yapılır. Üstelik halı üzerindeki leke ve kirlerin de arındırılmasına dikkat edilir.

• Tamamen kaliteli ve dayanıklı halı yıkama makineleri sayesinde profesyonel hizmet verilir.
• Temizlenen ürünler daha sonrasında büyük bir titizlikle kurutulur ve kullanıma hazır hale gelir.
• Dilerseniz eğer yerinde yıkama hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. Böylelikle halılarınız birkaç saat içerisinde kullanıma hazır hale gelir ve taşıma süreciyle uğraşmaya gerek yoktur.

Halıdaki Leke Derdine Son!

Kepez Halı yıkama fabrikası olarak kuruluşumuz özellikle leke ve kirlerin kısa sürede yok olması adına tamamen güçlü temizlik ürünlerinden destek alır. Profesyonel bir destek almak istiyorsanız eğer, hemen iletişim servislerimiz ile görüşebilirsiniz.

Profesyonel Ve Kaliteli Hizmet

Kepez halı yıkama hizmeti veren kuruluşumuz her zaman profesyonel ve kaliteli şekilde çalışmalarını sürdürür. Yalnızca makine değil el dokuması halılarınızın da büyük bir titizlikle temizlenmesine özen gösterilir. Ürüne zarar gelmeden teslimatı yapılır.
 
 
kepez halı yıkama
 

KEPEZ HALI YIKAMA

 

 
Halı yıkama işlemi ciddiye alınması gereken bir iştir. Kepez Niğdeli Halı Yıkama Olarak Yıkama olarak; halı yıkama işini ciddiye alıp, otoparkta tazyikli suyla değil, bu iş için özel üretilmiş profesyonel makinalarla halı yıkama ve halı kurutma işlemini gerçekleştiriyoruz.
 
 
 
kepez koltuk yıkama
 

KEPEZ KOLTUK YIKAMA

 

 
Koltuklarımıza bulaşan bakteriler, tozlar, ter gibi maddeler ve sıvılar direk koltuklarımıza yapışmakta ve hastalanmamıza sebebiyet vermekle beraber iyileşmeyi de geciktirmektedir. koltuklarınızı deneyimli personelimizle itinayla temizlemekteyiz.
 
 
 
kepez yorgan yıkama
 

KEPEZ YORGAN YIKAMA

 

 
Evlerimizde kullanmakta olduğumuz yorganlar vücudumuzun sık temas ettiği ev tekstili ürünlerdir. Kepez Niğdeli Halı Yıkama olarak yorganlarınızı temiz ve hijyenik bir ortamda yıkamaktayız.
 
 
 
 
 
kepez ipek yıkama
 

KEPEZ İPEK HALI YIKAMA

 

 
İpek halıların boyalarıyla, dokumaları ile, renkleri ile, görünüşleri ile ayrıcalıklı halılardır. Bu halılar çok büyük meblağlar ödenerek elde edilen halılardır. Bilinçsizce temizlenmek istenen ipek halılarda büyük sorunlar meydana gelebilmektedir. Kepez Niğdeli Halı Yıkama fabrikasında tüm el dokuma ipek halılarınız tertemiz ve profesyonel yöntemlerle temizlenir.
 
 
 
kepez yatak yıkama
 

KEPEZ YATAK YIKAMA

 

 
Yataklarınıza ped, çarşaf kullanımına rağmen yatağın cins ve özelliğine de bağlı olarak zamanla kir, toz, aşırı terleme, idrar, ve hastalıklara bağlı olarak kirlenir. kirlenen ve temizlenmesi gereken yataklarınızı profesyonel yöntemlerle temizlemekteyiz.
 
 
 
kepez shaggy halı yıkama
 

KEPEZ SHAGGY HALI YIKAMA

 

 
Shaggy halılar son zamanlarda ülkemizde oldukça rağbet gören uzun tüyleri olan bir halı çeşididir. Uzun tüyleri olan shaggy halılar bu tüyler yüzünden aralarına giren toz, kıl, pislik gibi maddelerin temizlenmesi zor ve çok zahmetli bir iştir. Kepez Niğdeli Halı Yıkama Fabrikası olarak shaggy halı yıkama için güvenli ve kaliteli hizmet vermekteyiz.
 
 
 
 
 
kepez kilim yıkama
 

KEPEZ KİLİM YIKAMA

 

 
Kepez Niğdeli Halı Yıkama olarak, her çeşit halıyı yıkadığı gibi kilim yıkama hizmeti ile el dokuması veya makine dokuması olan kilimlerin temizliğini de yapmaktadır. Her halıda olduğu gibi kilimlerde de profesyonel ve garantili yıkama işlemi yapmaktayız.
 
 
 
kepez battaniye yıkama
 

KEPEZ BATTANİYE YIKAMA

 

 
Profesyonel olarak battaniye yıkama hizmetleri sağlayan bir firma ile çalışmanız sizi uzun vadede daha sağlıklı yapacaktır. Battaniye yıkama işlemini kaliteli malzemelerimiz ve güçlü makinalarımız ile gerçekleştiriyoruz.
 
 
 
kepez dokuma halı yıkama
 

KEPEZ EL DOKUMA HALI YIKAMA

 

 
El dokuma halılarının her biri el emeği göz nurudur. Çok zor şartlar altında günlerce usanmadan yorulmadan ilmek ilmek elle dokunan bu halıların hayatımızda önemli bir yeri vardır. Kepez Niğdeli Halı Yıkama Fabrikası'nda özel el dokuma halı yıkama teknikleriyle halılarınızı özenle yıkamaktayız.