HİZMETLERİMİZ

 
 
antalya halı yıkama
 

ANTALYA HALI YIKAMA

 

 
Halı yıkama işlemi ciddiye alınması gereken bir iştir. Antalya Niğdeli Halı Yıkama Olarak Yıkama olarak; halı yıkama işini ciddiye alıp, otoparkta tazyikli suyla değil, bu iş için özel üretilmiş profesyonel makinalarla halı yıkama ve halı kurutma işlemini gerçekleştiriyoruz.
 
 
 
antalya koltuk yıkama
 

ANTALYA KOLTUK YIKAMA

 

 
Koltuklarımıza bulaşan bakteriler, tozlar, ter gibi maddeler ve sıvılar direk koltuklarımıza yapışmakta ve hastalanmamıza sebebiyet vermekle beraber iyileşmeyi de geciktirmektedir. koltuklarınızı deneyimli personelimizle itinayla temizlemekteyiz.
 
 
 
antalya yorgan yıkama
 

ANTALYA YORGAN YIKAMA

 

 
Evlerimizde kullanmakta olduğumuz yorganlar vücudumuzun sık temas ettiği ev tekstili ürünlerdir. Antalya Niğdeli Halı Yıkama olarak yorganlarınızı temiz ve hijyenik bir ortamda yıkamaktayız.
 
 
 
 
 
antalya ipek yıkama
 

İPEK HALI YIKAMA

 

 
İpek halıların boyalarıyla, dokumaları ile, renkleri ile, görünüşleri ile ayrıcalıklı halılardır. Bu halılar çok büyük meblağlar ödenerek elde edilen halılardır. Bilinçsizce temizlenmek istenen ipek halılarda büyük sorunlar meydana gelebilmektedir. Antalya Niğdeli Halı Yıkama fabrikasında tüm el dokuma ipek halılarınız tertemiz ve profesyonel yöntemlerle temizlenir.
 
 
 
antalya yatak yıkama
 

ANTALYA YATAK YIKAMA

 

 
Yataklarınıza ped, çarşaf kullanımına rağmen yatağın cins ve özelliğine de bağlı olarak zamanla kir, toz, aşırı terleme, idrar, ve hastalıklara bağlı olarak kirlenir. kirlenen ve temizlenmesi gereken yataklarınızı profesyonel yöntemlerle temizlemekteyiz.
 
 
 
antalya shaggy halı yıkama
 

ANTALYA SHAGGY HALI YIKAMA

 

 
Shaggy halılar son zamanlarda ülkemizde oldukça rağbet gören uzun tüyleri olan bir halı çeşididir. Uzun tüyleri olan shaggy halılar bu tüyler yüzünden aralarına giren toz, kıl, pislik gibi maddelerin temizlenmesi zor ve çok zahmetli bir iştir. Antalya Niğdeli Halı Yıkama Fabrikası olarak shaggy halı yıkama için güvenli ve kaliteli hizmet vermekteyiz.
 
 
 
 
 
antalya kilim yıkama
 

ANTALYA KİLİM YIKAMA

 

 
Antalya Niğdeli Halı Yıkama olarak, her çeşit halıyı yıkadığı gibi kilim yıkama hizmeti ile el dokuması veya makine dokuması olan kilimlerin temizliğini de yapmaktadır. Her halıda olduğu gibi kilimlerde de profesyonel ve garantili yıkama işlemi yapmaktayız.
 
 
 
antalya battaniye yıkama
 

ANTALYA BATTANİYE YIKAMA

 

 
Profesyonel olarak battaniye yıkama hizmetleri sağlayan bir firma ile çalışmanız sizi uzun vadede daha sağlıklı yapacaktır. Battaniye yıkama işlemini kaliteli malzemelerimiz ve güçlü makinalarımız ile gerçekleştiriyoruz.
 
 
 
antalya dokuma halı yıkama
 

ANTALYA EL DOKUMA HALI YIKAMA

 

 
El dokuma halılarının her biri el emeği göz nurudur. Çok zor şartlar altında günlerce usanmadan yorulmadan ilmek ilmek elle dokunan bu halıların hayatımızda önemli bir yeri vardır. Antalya Niğdeli Halı Yıkama Fabrikası'nda özel el dokuma halı yıkama teknikleriyle halılarınızı özenle yıkamaktayız.